Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
2 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Hasbahçe Evleri’nde peşin fiyatına 36 ay vade fırsatı

İstanbul Kağıthane’de yükselen Hasbahçe Evleri’nde peşin fiyatına 36 ay vade fırsatı sunuluyor. Teslimlerin ise yakın zamanda yapılması planlanıyor.

Hasbahçe Evleri projesi, Genyap-Bautim-Özma Proje Ortaklığı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane’de hayata geçiriliyor. Kolay ödeme seçenekleri sunulan Hasbahçe Evleri’nde teslimlerin yakın zamanda yapılması planlanıyor.

120 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

2 bin metrekare üzerinde yükselen Hasbahçe Evleri; tüm seçeneklerin 2+1 olarak tasarlandığı 120 adet konuttan meydana geliyor. Hasbahçe Evleri’nde yer alan konutların büyüklükleri ise 105 metrekare olarak tasarlandı.

HASBAHÇE EVLERİ ÖDEME SEÇENEKLERİ (OCAK 2019)

Yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen Hasbahçe Evleri’nde kalan bedel için 36 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Peşin alımlarda ise yüzde 15 indirim uygulanıyor.

Hasbahçe Evleri’ndeki konutların yeni sahiplerine teslimlerinin ise yakın zamanda yapılması planlanıyor.

METRO DURAĞINA YÜRÜME MESAFESİNDE YÜKSELİYOR

Hasbahçe Evleri projesi, 2 blok üzerinde yükseliyor. Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Hasbahçe Evleri; Büyükdere aksı, Mecidiyeköy-Kağıthane metro hattı, Kağıthane-Beşiktaş tüneli ve Avrupa Yakası bağlantı noktalarının merkezinde yer alıyor. Hasbahçe Evleri’nden Kağıthane Metro Durağı’na 3 dakika yürüyerek ulaşılabiliyor.

Hasbahçe Evleri’nde yer alacak olan konut sakinlerine fitness salonu, sauna, çocuk oyun parkı, kapalı otopark ve site güvenliği gibi birçok spor ve aktivite alanı ile imkân sunuluyor.