EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Hasbahçe Evleri için ilk kazma vuruluyor

GENYAP, BAUTİM ve ÖZMA proje ortaklığı tarafından İstanbul'un en hızlı değer kazanan lokasyonlarından Kağıthane'de inşa edilen Hasbahçe Evleri'nin temeli yarın atılacak.

Ön satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Hasbahçe Evleri projesinin inşaat çalışmalarına 1 Nisan Cumartesi günü başlanıyor. 2 blokta toplam 119 daireden oluşan proje 2 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Toplam inşaat alanı 16 bin metrekare olan Hasbahçe Evleri projesinde tüm daireler 2+1 tipinde tasarlandı.

Sakinlerine sunduğu koru ve göl manzarasıyla dikkat çeken Hasbahçe Kağıthane Evleir projesinde teslimlerin Temmuz 2018'de başlaması planlanıyor. Daire fiyatlarının 479 bin TL ile 669 bin TL arasında değiştiği projeden banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor. Tüm dairelerin 105 metrekare büyüklükte olduğu Hasbahçe Evleri projesinde 500 metrekarelik peyzaj alanı, kapalı otopark, kapalı spor salonu ve çocuk oyun alanı yer alıyor.

Büyükdere aksı üzerinde oluşturulan bağlantı yolları, Taksim-Maslak metro hattına bağlanan Mecidiyeköy-Kağıthane metro hattı, Kağıthane Beşiktaş tüneli ve Avrupa Yakası bağlantı noktası proje sakinlerinin kısa sürede istedikleri noktaya ulaşmalarına imkan sağlıyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.hasbahcekagithane.com adresinden ya da 0 212 295 1 295 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.