EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Harmony Towers’ta bin 900 TL taksitle ev alma fırsatı

Bursa’nın gözde ilçelerinden Nilüfer’de hayata geçirilen Harmony Towers projesinde ayda bin 900 TL taksitle konut sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Bursa’nın en hızlı gelişen ve sürekli yenilenen ilçelerinden biri olan Nilüfer’de Eroğlu Gayrimenkul kalitesiyle konumlanan Harmony Towers projesinde hemen teslim konutlardan birine ayda bin 900 TL taksit ödeyerek kira öder gibi sahip olabilirsiniz.

Bin 900 TL taksit, 0 peşinat v hemen teslim ayrıcalığı sunulan Harmony Towers’ta kampanya 28 Şubat tarihine kadar sürecek.

Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar bulunuyor. Harmony Towers, 6 katlı Teras Evleri, 23 ve 28 katlı kulelerinden izlenebilen Uludağ manzarası ile huzurlu ve pozitif bir yaşam düşleyenlerin adresi!

Harmony Towers, 5.500 m² büyüklüğündeki özel peyzaj alanının yanı sıra fitness salonu, çok amaçlı spor sahası, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanları sunuyor.

Bursa’daki tek özel çarşıya sahip AVC’si (Alışveriş Caddesi) ile Harmony Towers, sosyal hayatın ve alışverişin tekrar konumlanacağı bir merkez haline geldi. Harmony Towers sakinlerinin tüm günlük ihtiyaçlarını karşılamasının yanı sıra cadde mağazaları Bursa şehri için de bir değer olarak öne çıkıyor.