EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Halkalı 24 ve Atakent 24'ün detayları açıklandı

24 Gayrimenkul'ün "Caddede yaşam" konseptiyle hayata geçirdiği Halkalı 24 ve Atakent 24 projeleri bölgenin en hareketli ve geniş caddelerinde yükseliyor.

24 Gayrimenkul, Halkalı 24 ve Atakent 24 projelerinin lansmanını 24 Gayrimenkul CEO'su Ahmethan Yılmaz ev sahipliğinde dün gerçekleştirdi. Toplam 130 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen projelerin detayları Ahmethan Yılmaz tarafından basına açıklandı. Havaray ve metro istasyonlarına yakınlığıyla yüksek prim getirisi vadeden projeler hakkında konuşan Yılmaz, her iki projenin de alırken ve yaşarken kazanmak üzere kurgulandığını ifade etti.

Metrekare fiyatları 3 bin 995 TL'den başlıyor

Projelerini İstanbul'un en çok prim yapan bölgelerinde inşa ettiklerini ve çoğu projenin satışlarının lansman döneminde tamamlandığını belirten Yılmaz,"Bu projelerde de diğer projelerde olduğu gibi yatırımcıya çok uygun fiyat ve ödeme koşulları sunarak, karımızı onlarla paylaşacağız" dedi. "Caddede yaşam" konseptinin gayrimenkul yatırımında yükselen trend olacağını söyleyen Ahmethan Yılmaz, projelerdeki metrekare fiyatlarının 3 bin 995 TL'den başladığını sözlerine ekledi.

Home office konsepti caddeye taşınıyor

Daire fiyatlarının 195 bin TL'den başladığı Atakent 24 ve Halkalı 24 projelerinde büyüklükleri 50 metrekare ile 110 metrekare arasında 1+1 ve 2+1 dairelere yer veriliyor. Home office dairelerin yer aldığı projelerin teslimlerinin ise Aralık 2017'de yapılması bekleniyor.

Atakent 24 projesi 7 bin metrekare arazi üzerinde 18 katlı tek blokta toplam 150 daireden oluşurken; Halkalı 24, 10 katlı tek blokta 100 bağımsız birimden meydana geliyor. Projelerde fitness merkezi, toplantı odası ve concierge gibi olanaklar da mevcut.