EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Hak Yapı'dan Pendik'e yeni iki proje geliyor

Hak Yapı, Pendik'te 200 milyon değerindeki iki yeni projesini daha hayata geçiriyor. Projelerde ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Hak Yapı; teslimini gerçekleştirdiği Günaydın Konakları, Durupark, Perapark, Park34, Suadiye Palas ve Eflinpark projelerinin ardından, hayata geçireceği iki yeni projesi ile Pendik’e değer kazandırmaya devam ediyor. Ön talep sürecinde olan Onlife projesinde konut alıcılarına yüksek standartlarda bir yaşam sunan Hak Yapı, Pendik’te ulaşımın merkezinde konumlandıracağı ticari ve ofis projesi ile de kazançlı bir yatırımın kapılarını açıyor.

Doğru alanda, profesyonel projeler hayata geçirdiklerini belirten Hak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yıldırım; "Kalite ve konforun sınırlarını zorlayan projeler için yıllardır emek veriyoruz. Bir projeyi geliştirmek ve inşa etmekten daha önemlisi yapılmayanı yapmak ve sektörde örnek olmaktır. Bu sebeple Hak Yapı olarak konut projelerimizin yanı sıra hastane ve okul projelerimizle de ülkemize değer kazandırıyoruz. Her projemizde aynı titizlik ve özeni gösteriyor ve hep bir adım sonrasını düşünüyoruz. Bu vizyonla ürettiğimiz her projenin ardından takip edilen bir marka olmanın gurunu yaşıyoruz. Şu anda Anadolu yakasında hayata geçireceğimiz konut ve ofis projemiz var. Yatırım değeri yüksek, nitelikli projelerimizle ülkemize ve vatandaşımıza değer kazandırmaya devam edeceğiz" dedi.

Onlife'ta 430 adet daire yer alacak

Hak Yapı, 150 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçireceği Onlife projesinin ön talep dönemi için hazırlıklara başladı. İstanbul'un oksijen oranı en yüksek bölgesi olan Aydos’ta konumlandırılan proje, konut alıcılarına ulaşımın merkezinde, doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor. Her zevke hitap eden modern mimarisiyle kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan projede 430 daire bulunuyor. 2+1, 3+1, 3+1 teraslı konut tiplerinin yer aldığı projede daireler 85 metrekare ile 157 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Şirketin aynı bölgede hayata geçireceği bir diğer projesinde ise 142 ofis-home ofis ile 12 ticari ünite yer alacak. Modern hayatın tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış ofis ve ticari üniteleriyle yatırımcılarına değer katacak birçok ayrıcalık barındıracak proje, kazançlı bir yatırım vadediyor.