EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gurbetçiler yurtdışı buluşmasında 80 milyon TL’lik ev satın aldı

Emlak Konut GYO başta olmak üzere inşaat devleri yurtdışı çıkarmasında bulundu. Almanya’nın başkenti Berlin’de yapılan organizasyonda 80 milyon TL’lik satış yapıldı.

Emlak Konut GYO ve gayrimenkul sektörünün devleri, Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşları ile Almanya’nın başkenti Berlin’de buluştu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın desteğiyle gerçekleştirilen iki günlük etkinliğe Emlak Konut GYO, KİPTAŞ, Sur Yapı, Artaş İnşaat, Nef, Kuzu Grup, Teknik Yapı ve Gap İnşaat katıldı. Avrupa’da yaşayan vatandaşlar etkinliğe yoğun ilgi gösterdi. Yaklaşık 80 milyon TL’lik satış gerçekleştirildi.

İKİNCİ BULUŞMA KÖLN’DE GERÇEKLEŞECEK

Yurtdışı buluşmalarının bir sonraki durağı 27-28 Ekim tarihlerinde Almanya’nın Köln şehrinde yapılacak. Organizasyonda ön bilgi alan birçok vatandaş ise, alım için Türkiye'ye geleceği bilgisini verdi. Vatandaşlar; “Uzun zamandır, Türkiye'den ev alma planımız vardı. Bu fuarla, kararımızı netleştirdik. En kısa sürede Türkiye'ye gelip yatırımları yerinde değerlendirmek istiyoruz. Kurun bu seviyesi bizim için çok önemli bir fırsat” ifadelerini kullandı.

KAMPANYA 31 EKİM'DE SONA ERİYOR

Dövizdeki dalgalanma ile birlikte inşaat sektörü, tarihi bir kampanyaya imza attı. Kampanya ile birlikte konut kredisi faizleri yüzde 2'yi aşan seviyelerden yeniden 120 ay vadede yüzde 0.98'e indirildi. 31 Ekim'e kadar sürecek kampanyada peşinat oranı ise yüzde 10'a çekildi.