Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Gupse Özay ve Barış Arduç’tan 1,5 milyonluk arsa yatırımı

Ünlü komedyen Gupse Özay ve oyuncu sevgilisi Barış Arduç İzmir’in Çeşme ilçesinde 1,5 milyon TL bedel karşılığında bir arsa satın aldı.

Gayrimenkul alanında yatırıma yönelen ünlüler kervanına ünlü oyuncular Gupse Özay ve Barış Arduç çifti de katıldı. Ünlü oyuncu Gupse Özay ve kendisi gibi oyuncu sevgilisi Barış Arduç İzmir’in tatil ve turizm merkezlerinden Çeşme’de 1,5 milyon TL bedel ile bir arsa satın aldı.
Çeşme’den aldıkları arsa için 1,5 milyon lira ödedikleri öğrenilen Gupse Özay ve Barış Arduç çiftinin bu alanda yatırım yapmayı düşündükleri haberi alındı.

Uzun yıllardır birlikteliklerini sürdüren ünlü oyuncular Özay ve Arduç çifti de gayrimenkul alanında yatırım yapan ünlüler kervanına giriş yaptı. İzmir Çeşme’den 5 dönüm arsa alan çift arsa bedeli olarak 1,5 milyon TL’yi gözden çıkardı.
Bu alanda yatırım yapmayı sürdürmeyi planlayan oyuncu Gupse Özay ve Barış Arduç çiftinin ilerleyen dönemlerdeki yatırımları dikkat çekeceğe benziyor.

İlk olarak ünlü komedyen Gülse Birsel tarafından yazılan Yalan Dünya dizisindeki Nurhayat karakteri ile tanınan ve sonrasında kendi yazdığı Deliha, Deliha 2 ve Görümce gibi filmlerle de hayran kitlesini genişleten Gupse Özay ve Kiralık Aşk isimli yazlık televizyon dizisiyle geniş kitlelere ulaşan Barış Arduç uzun yıllardır birlikte. Birliktelikleri ve duruşları ile çok sevilen ünlü oyuncu çift geleceğe dair yaptıkları yatırımlarla da dikkat çekiyor.