EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Güney Plaza'da ofisler hemen telsim!

Güney İnşaat tarafından hayata kazandırılan Güney Plaza projesi İstanbul Avrupa Yakası Halkalı ’da yükseliyor.

Metrekare fiyatlarının 2 bin 800 TL’den start aldığı Güney Plaza Halkalı projesi Güney İnşaat kalitesi ve güvencesiyle sektöre kazandırılıyor.

Ofis ve ticari birimlere yer verilen proje İstanbul Avrupa Yakasının Küçükçekmece ilçesine bağlı Halkalı mevkiinde yükseliyor.
815 metrekare alan üzerinde yaşama geçirilen Güney Plaza Halkalı projesinde yer alan ofislerin büyüklükleri ise 3,5 metre ile 5,5 metre arasında değişiklik gösteriyor.

Ofis ve dükkan seçeneklerine yer verilen proje 9 katlı ve tek blok olarak tasarlandı. Projede ofis ve dükkanlar yer alıyor. Geniş ve konforlu yaşam alanlarına yer verilen projede metrekare fiyatları ise 2 bin 800 TL ile 9 bin 500 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Tek blokta 9 kat şeklinde yükselen Güney Plaza projesinde 200 ile 400 metrekare arasında değişen ofis ve dükkan alternatifleri bulunuyor.

Peşin ödeme ile ofis satın alınabilen proje Halkalı meydanına yürüme mesafesindeki yer alan konumu ile dikkat çekiyor.

Ofis teslimlerinin hemen gerçekleştirilebildiği projede ofis ve dükkanlar alıcıları ile buluşmaya başladı. Modern ve estetik mimarisi ile dikkat çeken Güney Plaza projesinin sosyal olanakları arasında;

• Güvenlik
• Otopark
• Toplantı odaları yer alıyor.