EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Güney Plaza'da konforlu çalışma alanlarının metrekaresi 2 bin 800 TL'den başlıyor

Güney İnşaat kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının Küçükçekmece ilçesine bağlı Halkalı semtinde yükselen Güney Plaza hakkındaki tüm bilgileri sizler için derledik…

Güney İnşaat kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının Küçükçekmece ilçesine bağlı Halkalı semtinde yükselen Güney Plaza hakkındaki tüm bilgileri sizler için derledik…

Türkiye’de konut sektörünün önemli temsilcilerinden bir tanesi olan Güney İnşaat kalitesi ve güvencesi ile İstanbul Avrupa Yakasının konumu itibariyle rağbet gören ilçelerinden Küçükçekmece’ye bağlı Halkalı semtinde yaşama kazandırılan Güney Plaza projesinde daire planları, fiyat listesi, ödeme planları, teslim tarihleri belli oldu. Proje hakkındaki her türlü güncel bilgiyi ve güncel kampanyaları sitemizden takip edebilirsiniz.

Metrekare birim fiyatlarının 2 bin 800 TL’den start aldığı Güney İnşaat Güney Plaza projesinde alıcıya ofis ve dükkân seçenekleri sunuluyor.

815 metrekare alan üzerinde 9 katlı olarak dizayn edilen Güney Plaza’da yer alan ofis ve dükkanların metrekare büyüklükleri 200 metrekare ile 400 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Güney Plaza projesinde bulunan ofislerin tavan yüksekliği 3,5 ile 5,5 metre arasında farklılık gösteriyor. Geniş ve konforlu yaşam alanları sunulan projedeki ofis ve dükkân seçeneklerinin metrekare birim fiyatları 2 bin 800 TL2den başlangıç gösteriyor.

Peşin ödeme ile ofis satın alınabilen proje merkezi konumuyla da farklılık yaratıyor. Güney İnşaat Güney Plaza projesi Halkalı meydanına yürüme mesafesinde yer alıyor.

Modern mimari tasarımıyla estetik ve şık bir görüntü sunan Güney Plaza zengin ferahlığa ve konfora verdiği önemle de dikkat çekmeyi başarıyor.

Güney İnşaat Güney Plaza projesinin sosyal olanakları ise şu şekilde sıralanıyor:

• Güvenlik
• Otopark
• Toplantı odaları