EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Güneşli Park Gardenya’da yüzde 15 indirim fırsatı

Gül Proje ve Mutlu İnşaat tarafından İstanbul’un Güneşli lokasyonunda hayata geçirilen Güneşli Park Gardenya projesinde yüzde 15 indirim uygulanıyor.

Gül Proje ve Mutlu İnşaat ortaklığı ile Güneşli’de konumlandırılan Güneşli Park Gardenya projesi 8 blokta 302 daire ve 7 adet mağazadan oluşuyor. 24 bin metrekare arsa üzerinde yükselen projede büyüklükleri 80 metrekare ile 380 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks daire seçenekleri bulunuyor.

Güneşli Park Gardenya projesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, koşu ve yürüyüş parkuru, fitness center, Türk hamamı, sauna, çocuk oyun parkı, basketbol sahası, 7/24 güvenlik hizmeti ve kapalı otopark gibi sosyal olanaklara yer veriliyor.

Güneşli Park Gardenya ödeme planı

Güneşli Park Gardenya’da hemen teslim daireler için 60 ay 0 faiz, tamamı peşin ödemelerde yüzde 15 indirim ya da 120 ay yüzde 0.45 kredi imkanı sağlanıyor.

Güneşli Park Gardenya projesi Atatürk Havalimanı ve CNR Expo İstanbul’a 5 kilometre, TEM - Mahmutbey Gişelerine 6 kilometre, Kültür Üniversitesi’ne 4 kilometre, Esenler Otogarı’na 7 kilometre mesafede yer alıyor.