EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Güneşli Palmiye Bahçeleri'nde fiyatlar 700 bin TL'den başlıyor

Demir Group ve Dora İnşaat ortaklığında Bağcılar'da yükselen Güneşli Palmiye Bahçeleri'nde teslimler Temmuz ayında başlayacak. Projede satışlar devam ediyor.

İstanbul'un gelişmeye devam eden ilçelerinden Bağcılar'da 8 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen güneşli Palmiye Bahçeleri projesinde toplam 112 daireye yer veriliyor. İki bloktan meydana gelen projede dairelerin yanı sıra 19 dükkan da bulunuyor. 5 bin metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrılan Güneşli Palmiye Bahçeleri'nin teslimlerine Temmuz ayında başlanması planlanıyor.

Büyüklükleri 135 metrekare ile 175 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelerin yer aldığı projeden banka kredisiyle kolayca konut sahibi olunabiliyor. Tamamlandığında dairelerin minimum 2 bin 500 TL'den kiracı bulacağı öngörülen projede 2+1 daireler 700 bin TL ile 730 bin TL arasında, 3+1 daireler 800 bin TL ile 830 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 950 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Basın Ekspres Yolu ve Atatürk Havalimanı'na yakınlığıyla dikkat çeken proje, geniş sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında tenis kortu, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, kapalı otopark ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor.