EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gümüş Panorama'da satışların yüzde 20'si tamamlandı

Uçar Grup imzasıyla konut yatırımcısının İstanbul'daki gözde lokasyonlarından Esenyurt'ta yükselen Gümüş Panorama projesinin yüzde 20'si ön talep döneminde satıldı.

Esenyurt bölgesinde yüzlerce yatırımcıyı ev sahibi yapan Uçar Grup'un en yeni projesi Gümüş Panorama'da satışlar geçtiğimiz günlerde başladı. Avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıkan projede konutların yüzde 20'si kısa sürede sahibini buldu.

Kısa zamanda başarılı bir satış grafiği yakaladıklarını belirten Uçar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Hilmi Uçar, "İstanbul’un değerlenen bölgesi Esenyurt’ta Gümüş Panorama projemizle iyi bir lokasyonda yer alıyoruz. Lansman öncesi dönemde olmamıza rağmen iyi bir satış grafiği yakaladık. Bugüne dek hayata geçirdiğimiz projelerde yüksek kazanç ve yatırımcıya verdiğimiz güven duygusu karşılığını görüyor. Satış temsilcilerimiz Gümüş Panorama’da ki 120 dairenin satışını gerçekleştirdi. Hali hazırda imza safhasında yaklaşık 30 daire satışımız daha gerçekleşmek üzere. Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz. Bu güven ve inanç doğrultusunda da yatırımlarımızı sürdüreceğiz" dedi.

Her zevke uygun daire mevcut

Lansman öncesi satışların sürdüğü projede daire fiyatları 254 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 18 bin 693 metrekarelik alan üzerinde yükselen Gümüş Panorama'dan daire sahibi olmak isteyenlere firma bünyesinde 36 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Konumu ve sosyal donatılarıyla öne çıkan Gümüş Panorama; 121’i hotel apartments olan 991 konut, 34 ticari ünite, 33 cadde mağazası, 30 dükkanlı bedesten ve sosyal tesis alanlarından oluşuyor. Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasıyla dikkat çeken projede 1+1’den 4+1’e kadar farklı tipte konutlar yer alıyor.

Gümüş Panorama projesinin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; iki adet açık - kapalı olmak üzere yarı-olimpik yüzme havuzu, koşu yolları, tenis kortu, basket sahası gibi sportif alanlar ile birlikte kapalı fitness, spa salonu, spa kullanımı için kapalı bir yüzme havuzu, hamam, sauna, ve yaş gruplarına göre ayrıştırılmış açık - kapalı çocuk oyun alanları mevcut.

Teslimlere 2018'in son çeyreğinde başlanacak

İstanbul’un birçok noktasına dakikalarla ulaşma avantajı sunan Gümüş Panorama, E-5 ve TEM otoyollarının tam ortasında yer alan lokasyonuyla dikkat çekiyor. Esenyurt’ta ki resmi kurumlara yakınlığı ile öne çıkan proje; yapımı devam eden 3. Havalimanı, hizmete giren Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve bağlantı yollarına kısa sürede ulaşım imkanı sağlıyor.

İnşa çalışmalarının devam ettiği projede teslimler 2018 yılının son çeyreğide yapılacak.