EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gülpark Yuvam'da lansman öncesi satışlar başladı

Gül İnşaat'ın Bayrampaşa'da inşa ettiği yeni projesi Gülpark Yuvam'da fiyatlar 620 bin TL'den başlıyor.

Bayrampaşa Akpınar Caddesi'nde 8 bin 267 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Gülpark Yuvam projesinde ön satışlar başladı. Toplamda 159 dairenin yer aldığı projede dairelerin yanı sıra 30 ticari birime de yer veriliyor. Lansman öncesi dönemde projeden konut sahibi olmak isteyenlere özel fırsatların sunulduğu Gülpark Yuvam'da alanları 121 metrekare ile 246 metrekare arasında değişklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Teslimlerine Aralık 2018'de başlanması planlanan projede 30 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. "Bayrampaşa'nın en özel yaşam projesi" sloganıyla yola çıkan Gülpark Yuvam projesinde 2+1 daireler 620 bin TL'den, 3+1 daireler 820 bin TL'den, 4+1 daireler ise 1 milyon 250 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Kentsel dönüşüm sürecinin tamamlanmasıyla birlikte konut fiyatlarının hızla yükseleceği Bayrampaşa'da inşa edilen Gülpark Yuvam projesi E-5 ve ana ulaşım arterlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, fitness merkezi ve çocuk oyun alanları bulunuyor.