EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gülmahal Kağıthane’de yüzde 10 indirimle şehrin merkezindeki eviniz sizi bekliyor

İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane’de yükselen Gülmahal Kağıthane projesinde peşin veya banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı!

Gül İnşaat kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının en gözde ilçelerinden Kağıthane’nin Gültepe semtinde konumlandırılan Gülmahal Kâğıthane projesinde peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor.

Kentsel dönüşüm projeleriyle sektörde sık sık adından bahsettiren Kağıthane ilçesinin Gültepe semtinde Gül İnşaat güvencesiyle sektöre kazandırılan Gülmahal Kağıthane projesinde cazip fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile daire satın alma imkanı sunuluyor.

827 metrekare alan üzerinde yükselen projede toplam 114 adet daireye yer veriliyor. Projede tüketiciye 1+1 ve 2+1 tipinde tasarlanmış daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 43 metrekareden başlayıp 118 metrekareye kadar yükseliyor.

Konut teslimlerinin Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Gülmahal Kağıthane projesinde yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 305 bin TL ile 452 bin TL arasında değişirken; 2+1 planındaki dairelerin fiyatları ise 445 bin TL’den başlangıç gösterip 750 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Cazip ödeme koşulları sunulan projede peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 10 indirim fırsatı mevcut. Ayrıca projeden şirket içi vade ile konut sahibi olmak isteyen tüketiciler yüzde 5 indirim olanağından yararlanıp konut bedelinin yüzde 40’lık kadar kısmını peşin ödeyerek kalan kısım için 24 ay vadeyle tahsilat yapabiliyor.

Gül İnşaat kalitesiyle İstanbul’un sürekli yenilenen ve değerlenen ilçelerinden Kağıthane’de yaşama kazandırılan Gülmahal Kağıthane projesinde sakinlere, otopark hizmetleri, site içi güvenlik hizmetleri sağlanıyor.

Deprem yönetmeliği ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak geliştirilen projede sakinlere özel teras bölümü de bulunuyor. Modern mimarisiyle dikkat çeken projede konut teslimleri gelecek yıl sonunda yapılacak.