EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gülmahal Kağıthane'de peşin ya da kredili alımlarda yüzde 10 indirim fırsatı!

İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden Kağıthane’de yükselen Gülmahal Kağıthane projesinde yüzde 10 indirimle konut satın alma imkânı!

Gül İnşaat kalitesi ve güvencesiyle İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi ve ilçelerinden biri Kağıthane’de sektöre kazandırılan Gülmahal Kağıthane projesinde çok özel imkanlarla konut satın alma imkanı sunuluyor.

Yüzde 10 indirimle şehrin merkezinde konut sahibi yapan Gülmahal Kağıthane projesinde peşin veya banka kredisiyle konut satın alınabiliyor. Projede geliştirilen kampanya kapsamında hem peşin alımlarda hem banka kredili alımlarda yüzde 10 oranında liste fiyatı üzerinden indirim uygulanıyor.

Kağıthane ilçesinin Gültepe semtinde yaşama geçirilen kentsel dönüşüm projeleri ile stratejik bir lokasyonda yükselen projede cazip ödeme planları ve uygun fiyatlar sunuluyor.

Gül İnşaat kalitesiyle 827 metrekare alan üzerinde yükselen Gülmahal Kağıthane projesinde toplam 114 daire yer alıyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 43 metrekare ile 118 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projede konut alıcısına 1+1 ve 2+1 planında tasarlanan daire seçenekleri sunuluyor.

Konut teslimlerinin Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Gülmahal Kağıthane projesinde yer alan;

  • 1+1 dairelerin fiyatları 305 bin TL ile 452 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

  • 2+1 planındaki dairelerin fiyatları ise 445 bin TL’den başlangıç gösterip 750 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Gül İnşaat Gülmahal Kağıthane projesinde peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Ek olarak projeden şirket içi vade ile konut sahibi olmak isteyen tüketiciler yüzde 5 indirim imkanından faydalanıp daire bedelinin yüzde 40’lık kadar kısmını peşin ödeyerek kalan kısım için 24 ay vadeyle taksitlendirilebiliyor.

Gülmahal Kağıthane projesinde daire sahiplerine, otopark hizmetleri, site içi güvenlik hizmetleri sağlanıyor.