EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gül Proje Express yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor

Gül Proje imzasıyla Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen Gül Proje Express, yatırımcısına hem konforlu bir yaşam hem de karlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonları arasında ilk sıralarda yer alan Basın Ekspres Yolu; birbirinden prestijli konut, ofis ve otellere ev sahipli yapıyor. İstanbul’un en önemli iki ulaşım aksı olan E-5 ile TEM otoyolunu birbirine bağlayan Basın Ekspres Yolu’nun her geçen gün değerlendiğini belirten Gül Proje Yönetim Kurulu Üyesi Ali Gül, faaliyete geçecek metro hattıyla beraber bu değerin daha da artacağını ifade etti.

Gül, “Gül Proje Express projemiz; Atatürk Havalimanı, İSTOÇ, İkitelli OSB, CNR Expo gibi önemli merkez ve ulaşım akslarının tam ortasında yer alıyor. Bir yandan; Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve yeni havalimanı bağlantıları Basın Ekspres Yolu’nu daha da merkezi bir lokasyon yaparken, bir yandan da yakın gelecekte metro hattının faaliyete girmesiyle bölge daha da değerli bir hale gelecek.

Kentsel dönüşüm çalışmaları çerçevesinde atıl durumda kalan fabrika arazilerinin yerine ile hızla lüks projelerin inşa edildiği Basın Ekspres Yolu, sadece konut projeleriyle değil yenilenen sanayi bölgeleriyle gelişmeye devam ediyor.

Günde 1 milyon kişinin geçtiği Basın Ekspres Yolu ve çevresi İstanbul nüfusunun 4’te 1’ine ev sahipliği yapıyor. Ayrıca bölgedeki eğitim kurumlarında 50 binin üzerinde üniversite öğrencisi eğitim görüyor. Yatırımların amortisman sürelerinin ortalama 150 ay civarı olduğu Basın Ekspres Yolu, yatırımcısına kısa sürede yüksek kazanç imkanı sunuyor. Biz de bu potansiyeli yüksek ve her geçen gün değerlenen bölgeyi yatırım alanı olarak seçtik ve Gül Proje Express’i hayata geçirdik” diye konuştu.

Gayrimenkul yatırımı için en doğru zaman

Yerli ve yabancı yatırımcının bölgeyi mercek altına aldığının altını çizen Ali Gül, lokasyondaki en iyi fiyatları sunan Gül Proje Express ile ilgili şu bilgileri verdi: “Gül Proje Express’te konut satış fiyatları emsallerine oranla düşük seyrediyor. Biz uygun fiyat politikamızla yatırımcılarımıza kazandırmak istiyoruz. Döviz kurlarındaki artışı şu anda fiyatlara yansıtmadık. Elimizden geldiğince de mevcut rakamları korumaya çalışıyoruz. Ancak 2017 ile birlikte dövizdeki artışın etkileri tüm sektörde görülecektir. O nedenle gayrimenkul yatırımı için doğru bir zaman diyoruz ve yatırımcılara bugünleri fırsata çevirmelerini tavsiye ediyoruz.”

Aylık 3 bin TL'lik taksitlerle konut sahibi olunabiliyor

Toplam 658 rezidans ve 31 cadde dükkanından meydana gelen Gül Proje Express; 100 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen 19 ve 29 katlı iki bloktan oluşuyor. Bünyesinde 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin yanı sıra, talebe göre de şekillenebilen konut tiplerine de yer veren Gül Proje Express'ten daire sahibi olmak isteyenlere peşin ve banka kredili satışlarda yüzde 20 indirim uygulanıyor. Dairelerin yüzde 40’ının satıldığı Gül Proje Express’ten; yüzde 30 peşin, aylık 3 bin TL taksitle 1 yılın sonunda yüzde 15 ara ödeme, kalanı teslimde yüzde 10 indirim fırsatıyla konut sahibi olmak mümkün.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Gül Proje Express’te metrekare fiyatları 4 bin 800 TL'den, konut fiyatları ise 261 bin 500 TL’den başlıyor.