EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gül Proje Express, Vira İstanbul ve Tempoint’te yüzde 25 indirim fırsatı!

Gül Proje tarafından İstanbul’un merkezi noktalarında hayata kazandırılan devam etmekte olan 3 projesinde yüzde 25 indirim uyguluyor.

Gül Proje Express, Vira İstanbul ve Tempoint projelerinde konut seferberliği kapsamında yüzde 25 indirim uyguluyor. Konut sektörünün içine girdiği sıkıntılı günleri geride bırakması ve konut stokunun eritilmesi için hem devlet hem de özel sektör eliyle yapılan tedbir ve teşviklerden olumlu geri dönüşler alınmaya başlandı.

Konutta yüzde 20 indirim kampanyasına devam etmekte olan 3 projesi ile dahil olduğunu açıklayan Gül Proje kampanya kapsamında belirlenen indirim oranının da üzerine çıkarak yüzde 25 indirim yaptı.

Bakanlar Kurulu tarafından alınan kararla uygulamaya konulan tapu harcı ve KDV indiriminin sonrasında konut kredi faiz oranlarının da düşürülmesi konut sektöründe ciddi anlamda bir hareketlilik meydana geldi.

Hem devlet hem de özel sektör eliyle başlatılan konut seferberliği kapsamında birçok tedbir ve teşvik yapıldı. Konut kredisi faiz oranları düşürüldü, KDV ve tapu harcı bedellerinde indirim yapıldı, özel sektör tarafından 150’den fazla konut projesinde geçerli olacak yüzde 20 indirim kampanyası başlatıldı. Gül Proje bunun da üzerine çıkarak şu an devam etmekte olan 3 projesinde yüzde 25 indirim uyguladığını açıkladı.

Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül konuyla ilgili şunları söyledi:

"Sektörü hareketlendirmek adına pek çok kurumun katılımıyla önemli bir kampanya başladı. Biz de Gül Proje olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek istedik. Kampanya kapsamındaki 0.98 faiz oranını farklı bölgelerdeki üç projemizde uyguluyoruz. İndirim oranını ise Gül Proje Express, Vira İstanbul ve Tempoint projelerimizde yüzde 20'den yüzde 25'e çıkararak ek bir fırsat sunuyoruz. Bu fırsat ile hem yatırım yapmak isteyen hem de ev sahibi olmak isteyen vatandaşımıza önemli bir fayda sağlayacağımızı düşünüyoruz."

Gül Proje tarafından İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden Sultangazi’de hayata kazandırılan Tempoint projesinde 5 konut, 1 rezidans ve 1 AVM Bloku yer alıyor. Toplam 7 blok şeklinde tasarlanan projede sıfır peşinatla konut satın alınabiliyor. Basın Ekspres yolunda yer alan Express projesinde ise 658 adet konut ve 31 adet de mağazaya yer veriliyor. Yüzde 25 indirim kampanyasına dahil edilen bir diğer proje Vira İstanbul’da ise 31 ticari alan ve bin 189 adet konut yer alıyor. Ağustos 2018’de hayatın başlaması beklenen proje İstanbul Avrupa Yakasının en çok tercih edilen ilçelerinden Beylikdüzü’nde yükseliyor.