EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gül Proje Express, Eylül ayında basına tanıtılacak

Gül Proje imzasıyla yeni Levent aksı olarak nitelendirilen Basın Ekspres Yolu üzerinde yükselecek olan Gül Proje Express projesi Eylül'de basının karşısına çıkacak.

Gül Proje'nin Basın Ekspres Yolu'nda 16 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirdiği yeni projesi Gül Proje Express, projesinin lansmanı 28 Eylül Çarşamba günü Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül’ün ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Resmi satışlarına lansman sonrasına başlanacak olan Gül Proje Express'in ön satışları ise geçtiğimiz günlerde başladı. Toplam 658 dairenin yer alacağı projede konutların yanı sıra 41 ticari ünite de yer alacak.

Lansman öncesi döneme özel peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 13 indirimin uygulandığı projede alanları 55 metrekare ile 114 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daireler bulunuyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere firma bünyesinde yüzde 25 peşinatla 36 ay vade farksız taksit seçeneği de sunuluyor.

Teslimlerine Aralık 2018'de başlanması beklenen Gül Proje Express'te 1+1 daireler 284 bin 776 TL ile 415 bin TL arasında, 2+1 daireler ise 481 bin 572 TL ile 607 bin 174 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Proje tamamlandığında en küçük dairenin bin 500 TL ila bin 800 TL'den kiracı bulması bekleniyor.