EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Greenox'tan ev sahibi olanlara Corporent'ten BMW!

Aycan&Feres İş Ortaklığı ve Corporent'in ortak kampanyasıyla, Greenox'tan ev sahibi olanlar 12 ay boyunca ücretsiz kullanabilecekleri BMW 116d'nin sahibi oluyor.

Kağıthane'de Aycan&Feres İş Ortaklığı taarfından hayata geçirilen Greenox Urban Residence'ta yeni bir kampanya başladı. Corporent işbirliğinde başlatılan kampanya kapsamında; Aycan&Feres İş Ortaklığı, projeden konut alan yatırımcılar için 12 ay boyunca premium araç kiralayacak.

Kampanya Ocak ayı sonuna kadar devam edecek

Söz konusu kampanya ile ilgili konuşan Aycan&Feres İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yağan, “Maliyetlerin her geçen gün arttığı inşaat sektöründe şu an konut sahibi olmak için doğru bir zaman. Günümüzde konut sahibi olmak, otomobil sahibi olmaktan çok daha kazançlı görülmektedir. Yeni kampanyamız kapsamında otomobile verilecek para ile peşinat ödenerek ev sahibi olunabilecek. Cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla satış yaptığımız Greenox Residence’ta, birikimini konuta yatıran yatırımcılarımızı araçsız bırakmayacağız. Firma olarak, parasını konuta yatıran yatırımcılar için 12 ay boyunca premium marka otomobil kiralama şirketi olan Corporent’ten BMW 116d kiralayacağız. Yaklaşık 10 ay sonra projemizde teslimler başlayacak. Ev sahipleri satın aldıkları konutları kiraya verdiklerinde dilerlerse otomobil satın alabilecek, dilerlerse kiralamaya devam edebilecekler. Kampanyamız 30 Ocak 2017 tarihine kadar geçerli olacak” dedi.

Lokasyonuyla fark yaratıyor

Ekim 2017'de teslimlerine başlanacak olan Greenox Urban Residence’ta fiyatlar 480 bin TL’den başlıyor. Peşin ödemelerde yüzde 15 indirimin de uygulandığı projede banka kredisi kullanılarak da konut sahibi olunabilir.

13 bin metrekare konut alanına, bin 100 metrekare sosyal tesis alanına sahip olan Greenox Urban Residence, 120 milyon TL yatırım değeriyle inşa ediliyor. 2017 yılının Ekim ayında teslim edilmesi planlanan proje, 17 katlı tek blokta 170 konuttan meydana geliyor. Projede alanları 50 ila 97 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor. Türkiye'nin ilk ve tek dikey ormanı olarak inşa edilen Greenox Urban Residence; Avrupa Yakası’nın merkezinde, finans merkezlerinin, iş yerlerinin ve alışveriş mekanlarının konumlandığı Büyükdere Caddesi’ne ve 4. Levent metrosuna 5 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor.