EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Greenox Urban Residence’ta 90 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor

Aycan&Feres İş Ortaklığı tarafından İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Kağıthane'de hayata geçirilen Greenox Urban Residence'ta yeni bir kampanya başladı.

4. Levent metrosuna 420 metrelik mesafede, 120 milyon TL'lik yatırımla yükselen Greenox Urban Residence projesi 17 katlı tek blokta 170 konuttan meydana geliyor. Alanları 50 metrekare ile 91 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer verilen projede fiyatlar 540 bin TL'den başlıyor.

Geçtiğimiz günlerde başlatılan yeni kampanya kapsamında 0,69 faiz oranıyla 240 ay vade fırsatı sunulan projede 90 ay vade farksız taksit fırsatından yararlanılarak konut sahibi olunabiliyor. Buna göre peşinatlar 108 bin TL’den, 90 ay için taksitler 4 bin 800 TL’den başlıyor. Ekim 2017 tarihinde teslim edilecek olan Greenox Urban Residence’ta tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 15 indirim yapılıyor.

Greenox Urban Residence’ın terasında yüzme havuzu, güneşlenme terası, vitamin bar, barbekü alanı, seyir terası, fitness salonu, sauna, buhar odası, şok duşu, soyunma odaları; giriş katında resepsiyon, karşılama avlusu, etkileşim avlusu, concierge, toplantı salonu, çalışma odası, misafir suitleri, cafe, müzik ve oyun odaları, eğlence odası ve cep sineması gibi sosyalleşme alanları yer alıyor.

LEED Gold adayı olan Greenox Urban Residence projesi Avrupa’nın en yüksek dikey yeşil duvarlarına da ev sahipliği yapıyor. Greenox Urban Residence’ın dikey duvarlarında 21 bin 200 adet bitki, cephelerde ise 900 adet ağaç ve ağaççık bulunuyor. Yenilenebilir enerji kullanım oranı yüzde 33 olarak açıklanan Greenox Urban Residence’ta su tasarrufunun yüzde 70’lere varması planlanıyor.

Büyükdere Caddesi’ne 5 dakika yürüme mesafesinde yer alan proje; 4. Levent metro durağına 5 dakika yürüme mesafesinde, araba ile FSM Köprüsü, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 8 dakika, Beşiktaş İskelesi’ne ise 15 dakikalık bir mesafede inşa ediliyor.