EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Greenox Residence'ta fuara özel yüzde 5 indirim fırsatı

Aycan&Feres İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Greenox Residence'tan konut sahibi olmak isteyenler CNR Emlak Fuarı süresince özel kampanyalardan yararlanabilecekler

Aycan&Feres İş Ortaklığı, 17-20 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenen ve emlak sektörünün önde gelen firmalarının bulunduğu 4. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı’na Greenox Urban Residence projesi ile katılıyor. Yatırımcılarını Hall 8'de bekleyecek olan projede yer alan 1+1 ve 2+1 daireler için fuar süresince özel kampanyalar yapılıyor.

Fiyatlar 480 bin TL'den başlıyor

Mevcut liste fiyatları üzerinden artı yüzde 5 oranında indirimin uygulanacağı projede, yatırımcıların bütçelerine göre ödeme planı da hazırlanabiliyor. Greenox’ta 480 bin TL’lik konutlara 3 bin TL taksitle sahip olunabiliyor. Kampanya içeriğine göre konut bedelinin yüzde 20’si peşinat olarak, yüzde 20’si ise Eylül 2017’de veriliyor. Kalan yüzde 60’lık kısım için ise 120 ay yüzde 0.38 faizle ödeme yapılıyor. Bu doğrultuda 3 bin TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor.

Teslimlere 2017 Ekim'de başlanacak

13 bin metrekare konut alanına, bin 100 metrekare sosyal tesis alanına sahip olan Greenox Urban Residence, 120 milyon TL yatırım değeriyle inşa ediliyor. 2017 yılının Ekim ayında teslim edilmesi planlanan proje, 17 katlı tek blokta 170 konuttan meydana geliyor. Projede alanları 50 ila 97 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor. Greenox Urban Residence; Büyükdere Caddesi’ne ve 4. Levent metrosuna 5 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor.