EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Greenox Residence, 21 Nisan'da basına tanıtılacak

İstanbul'un iş ve yaşam merkezi olan Kağıthane'de yükselecek olan Greenox Residence'ta satışlar Nisan ayında başlayacak.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Kağıthane'de yükselecek olan Greenox Residence, 21 Nisan 2016 Perşembe günü düzenlenecek olan lansmanla basın mensuplarına tanıtılacak. Aycan Gayrimenkul ve Feres Yapı ortaklığında hayata geçirilecek olan Greenox Residence, Büyükdere Caddesi, metro ve alışveriş merkezlerine 400 metrelik uzaklıkta inşa edilecek.

İstanbul'un en uzun ormanını dikecekler

Eylül 2017'de sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede büyüklükleri 53 metrekare ile 92 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 konut tipleri yer alacak. Toplamda 170 dairenin yer alacağı Greenox Residence sosyal donatı alanlarıyla da göz kamaştıracak. 22 bin bitki çeşidinin yer alacağı projede 28 metrede dikey orman, 48 metrede teras, 50 metrede ise yüzme havuzu yer alacak. Ön talep çalışmalarının devam ettiği proje tamamlandığında "İstanbul'un en uzun ormanı" haline gelecek.

Projeyle ilgili detaylı bilgi almak ve ön talep formunu doldurmak için www.greenox.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.