EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Greenist'te yılbaşına özel yeni kampanya

Saray Grup'un Basın Ekspres-Güneşli aksında inşa ettiği Greenist projesinde başlatılan yılbaşı kampanyası kapsamında, 0,75 faiz oranıyla 120 ay vade fırsatı sunuluyor.

İstanbul'un yeni Levent aksı olarak nitelendirilen Basın Ekspres-Güneşli aksında hayata geçirilen Greenist'te yılsonuna özel yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında, projeden daire sahibi olmak isteyenlere 0,50 faiz oranıyla 60 ay, 0,75 faiz oranıyla 120 ay vade fırsatı sunuluyor. Peşin alımlarda yüzde 10 indirimin yapıldığı proje, yatırımcılarına yüksek prim vadediyor. Atatürk Havaalanına 6,5 kilometre, E-5 otoyoluna 6 kilometre, TEM otoyoluna ise 5,5 kilometre mesafede yer alan Greenist, 14 bin metrekare peyzaj alanıyla da dikkat çekiyor.

Her daireye özel otopark alanı ve depo odalarının bulunduğu Greenist'te büyüklükleri 148 metrekare ile 350 metrekare arasında değişen, 2+1, 3+1, 4,5+1, 5+1, 5,5+1 geniş dubleks evlerinin yanı sıra, 1+1 den 4,5+1’e teras veya kat bahçeli daireler de bulunuyor. 2 bin 800 metrekarelik kısmı sosyal donatı alanlarına ayrılan projede açık ve kapalı havuzlar, fitness salonu, pilates ve yoga odaları, sauna, buhar ve masaj odaları, oyun parkları, hobi odaları, özel çocuk kulübü, çok amaçlı spor sahası, bisiklet parkuru ve okul servisi bekleme alanı mevcut.

Bölgenin en iyi eğitim kurumlarına, sağlık merkezlerine ve yapımı 2019 yılında tamamlanacağı planlanan Ataköy – Basın Ekspres – İkitelli Metro hattı Mimar Sinan Caddesi İstasyonu'na yakınlığı ile ilgi çekiyor.