EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Grando Bayraklı’da teslimler 2018’de yapılacak

DBN İnşaat ve Çağın İnşaat tarafından İzmir Bayraklı’da yükselen Grando Bayraklı projesinde teslimlerin Haziran 2018’de yapılması öngörülüyor.

DBN İnşaat ve Çağın İnşaat ortaklığında İzmir Bayraklı’da hayata geçirilen Grando Bayraklı projesi 62 konut ve 12 adet dükkandan meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerine yer verilen projede normal dairelerin yanı sıra villa tipi konutlar da bulunuyor.

Grando Bayraklı projesinde 1+1 daireler 230 bin TL’den, 2+1 daireler 380 bin TL’den, 3+1 daireler ise 650 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Grando Bayraklı teslim tarihi

Grando Bayraklı’da 2 adet kapalı otopark, 7/24 kameralı güvenlik sistemi, sauna, fitness center, çocuk oyun alanları, çok amaçlı spor alanları ve yürüyüş alanları gibi sosyal olanaklar bir arada yer alıyor. Grando Bayraklı projesinde teslimlerin Haziran 2018’de yapılması planlanıyor.

Osmangazi Mahallesi ve metro duraklarına yürüme mesafesinde hayata geçirilen Grando Bayraklı projesi, Alsancak ve Karşıyaka bölgelerine oldukça yakın mesafede inşa ediliyor.