EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Göztepe Yonca ve Erenköy Tezer projelerinde son daireler

Uzunal Tau Yapı’nın Göztepe’deki “Yonca” ve Erenköy’deki “Tezer” projelerinde son daireler huzurlu bir yaşam alanı arayan sahiplerini bekliyor.

Uzunal Tau Yapı, İstanbul’un Anadolu yakasında hayata geçirdiği Göztepe’deki Yonca ve Erenköy’deki Tezer projelerinde sona yaklaşıyor. 2017 yılı Şubat ayında tamamlanacak Göztepe’deki Yonca ve Eylül ayında tamamlanacak Erenköy’deki Tezer projelerinde, 2+1’den 5+1’e kadar çeşitli daireler, özel fırsatlarla yeni ev sahiplerini bekliyor.

Geniş daireleriyle dikkat çekiyor

Sahil yolu ve Bağdat Caddesi arasında konumlanan Yonca projesinde son daireler sahiplerini arıyor. Şubat 2017’de tamamlanacak Yonca projesi 9 kata yayılan, 160 ile 173 metrekare arası değişen geniş alanlı 3+1 dairelerle ve çift katlı otoparkıyla lüks ve konforlu bir yaşam sunuyor.

Kadıköy civarındaki geleneksel küçük daire anlayışının tersine, 118 metrekaren 250 metrekareye kadar ulaşan geniş 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerden oluşan Mayıs 2017’de tamamlanacak Erenköy’deki Tezer projesinde ayrıca 150 ile 550 metrekare arasında değişen ticaret alanları da bulunuyor.

Uzunal Tau Yapı ile eviniz 5 yıl garantili

Tüm projelerinde ev sahiplerine 5 yıl garanti süresi veren Uzunal Tau Yapı, dairelerin içinde tesisattan parkeye kadar her konuda arsa sahibinin veya müşterilerinin tüm sorunlarına etkili ve hızlı çözümler sunuyor. Uzunal Tau Yapı ayrıca, deprem tehlikesini en aza indiren yeni nesil teknolojilerle hayata geçirdiği projeleri zamanından da önce teslim ederek, ev sahiplerini güvenli ve huzurlu yaşam alanlarına daha çabuk kavuşturuyor.