EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

GOP Plevne Türk-Arap Zirvesi’nde de görücüye çıkacak

İstanbul Avrupa yakası Gaziosmanpaşa’da konumlandırılan GOP Plevne projesi 4.Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknoloji Fuarı’nda görücüye çıkacak.

Gaziosmanpaşa’da By Oktayöz İnşaat, Reyhan İnşaat ve Bahaş Holding ortaklığı ile hayata geçirilen GOP Plevne projesi görücüye çıkmaya devam ediyor. TURAB Fuarcılık tarafından Türk ve Arap iş adamlarını bir araya getirmek amacıyla organize edilen 4. Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı, 6-8 Aralık 2017’de İstanbul Pendik Greenpark Otel’inde gerçekleşecek.

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak 72 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulan GOP Plevne’de inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. İstanbul Gaziosmanpaşa’da By Oktayöz İnşaat A.Ş- Reyhan İnşaat A.Ş - Bahaş Holding ortaklığı ile hayata geçirilen proje ticari platformlarda da kendisini göstermeye devam ediyor.

Türk ve Arap iş adamları bir araya gelecek

Türkiye ve Arap ülkeleri arasında proje üretmek, Türk ve Arap iş adamlarını bir araya getirmek, Arap ülkelerine ziyaretlerde bulunmak, Türk ve Arap İş Adamı heyetlerini Türkiye’de ve yurtdışında buluşturmak amacıyla organize ediliyor. TURAB Fuarcılık, Türk-Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği (TÜRAP) desteği ile 6-8 Aralık 2017’de İstanbul Pendik Greenpark Otel’inde gerçekleşecek.

Fuar 29 ülkeyi kapsayacak

Toplamda 29 ülkeyi kapsayacak olan 4. Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı ile ilgili By Oktayöz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Öz, “Organizasyon karşılıklı ticari bağlantıların gerçekleşmesi, ticari platformun oluşturulması ve bu bağlamda sektör ile ilgili alım ve yatırım yapacak özel heyetlerin getirilmesi bakımından bizim için oldukça önemli. Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan GOP Plevne’nin alım heyeti ile Türk ve Arap Ülkeleri üretici, sanayici ve yatırımcıların bir araya gelmesi, ihtisas sektörlerinde ortak çalışma zemini oluşturabilmesi açısından bizim için gurur verici” dedi.

GOP Plevne’de 1+1’den 4+1’e kadar geniş yelpazede daire seçenekleri bulunuyor

GOP Plevne Hakkında: İstanbul Gaziosmanpaşa’da By Oktayöz İnşaat A.Ş- Reyhan İnşaat A.Ş - Bahaş Holding ortaklığı ile hayata geçirilen proje 3 etaptan oluşuyor. Projenin 1. etabında 400 daire ile 42 ofis 45 ticari alan yer alıyor. Projede, 675 ile 204 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler yer alıyor. TEM’e yakınlığı, 2018’de açılması planlanan Kabataş-Beşiktaş-Mahmutbey-Havalimanı metro bağlantısıyla yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. GOP Plevne’nin sosyal donatı alanları arasında, fitness salonu, sauna, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, kafe, otopark ve güvenlik hizmetleri mevcut.