EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

GOP Plevne için ön talep toplama çalışmaları başladı

By Oktay Öz İnşaat, Reyhan İnşaat ve Bahaş Holding ortaklığında Gaziosmanpaşa'da hayata geçirilecek olan GOP Plevne projesi için çalışmalara başlandı.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlanmasıyla değeri değer katan Gaziosmanpaşa'da yükselecek olan GOP Plevne projesi için ön talep toplanmaya başlandı. 72 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilecek olan iki bloktan meydana gelen GOP Plevne projesinde toplam 400 daireye yer veriliyor. 600 milyon TL2lik yatırım bedeliyle yükselen projede alanları 67 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar yer alıyor.

İnşaat çalışmalarına Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımıyla 29 Mart'ta gerçekleşecek olan temel atma töreninin ardından başlanacak olan GOP Plevne projesinde dairelerin yanı sıra 66 ticari birim de yer alacak. Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin daha modern, daha konforlu ve daha yaşanabilir bir bölge oluşturmak için sürdürdüğü kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçirilen projede dairelrin metrekare birim fiyatları 5 bin TL'den başlayacak.

Tamamlandığında kentsel dönüşüm projeleri arasında bir örnek teşkil etmesi beklenen proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.gopplevne.com adresinden erişilebiliyor.