EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gold Towers Residence'da satışlar başladı

Güleçoğlu İnşaat ve Türen İnşaat ortaklığında Aydın Efeler'de yükselen Gold Towers Residence projesinde teslimlerin Temmuz 2017'de başlaması planlanıyor.

Aydın'ın en değerli yaşam alanlarından Efeler'de 20 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen Gold Towers Residence satışa çıktı. Toplamda 176 dairenin yer aldığı proje 8 katlı 7 bloktan meydana geliyor. Toplam 13 bin metrekarelik botanik bahçesi bulunan projede teslimlerin Temmuz 2017'de başlaması planlanıyor.

Büyüklükleri 151 metrekare ile 277 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer verilen Gold Towers Residence'da daireler tam akıllı ev sistemiyle donatılmış olarak teslim ediliyor. Konutların yanı sıra ticari birimlerin de yer aldığı Gold Towers Residence projesinden banka kredisiyle daire sahibi olunabiliyor.

Yaklaşık 7 bin metrekarelik alanı kapalı otopark olarak ayrılan projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu ve sauna bulunuyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.goldtowersresidence.com adresinden erişilebiliyor.