EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gold Suit By Tugay Mudanya’da lüks dubleks daireler 1 milyon 200 bin TL’den başlıyor

Denize yakın konumu, akıllı ev sistemleri teknolojileri ile göz dolduran Tugay Yapı projesi Gold Suit By Tugay’da fiyatlar 1 milyon 200 bin TL’den başlıyor.

Mudanya Güzelyalı Altınkum’da yükselen Gold Suit By Tugay projesi 8 konuttan oluşuyor. Denize 50 metre uzaklıkta konumlanan Gold Suit By Tugay Mudanya projesinde konutların tamamı 3+1 dublekslerden oluşuyor. Gold Suit By Tugay fiyat listesi, ödeme planı, teslim tarihi ve daha fazlası haberimizde…

Tugay İnşaat tarafından Bursa iline kazandırılan Gold Suit By Tugay projesi Mudanya Güzelyalı Altınkum mevkiinde yükseliyor. Proje bin 375 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Gold Suit By Tugay Mudanya konut projesinde 8 tane lüks özellikler ile donatılmış konuta yer veriliyor.

Tugay Yapı Gold Suit Bey Tugay Mudanya projesinde yer alan;

  • Konutların tamamı 160 metrekare büyüklüğünde ve 3+1 dubleks daire planında dizayn ediliyor.

Anahtar teslimlerinin Temmuz 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi ve kısa süre içinde yaşamın da başlaması beklenen Gold Suit By Tugay konut projesinin 2018 yılı güncel fiyat listesi ise şu şekilde:

  • 3+1 daireler 1 milyon 200 bin TL’den başlangıç gösteren fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Tugay İnşaat tarafından Bursa’nın Mudanya Güzelyalı Altınkum lokasyonunda sektöre kazandırılan Gold Suit By Tugay projesinde konut satın almak isteyen tüketicilere şirket bünyesinden kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Gold Suit By Tugay Mudanya konut projesi denize sadece 5 0 metrelik mesafede konumlanıyor. Akıllı ev teknolojisi ile yaşama geçirilen proje 2 blok şeklinde yükseliyor. Zengin sosyal olanakları ve bina içi hizmetleri ile göz dolduran projede standart özellik olarak her dairede klima, jeneratör, jakuzi, panjur ve kapalı otopark yer alıyor.

Tüm konutların yerden ısıtmalı olarak tasarlandığı Gold Suit Tugay Mudanya projesinde yer alan sosyal olanakları arasında ise;

  • Yüzme havuzu,

  • Güvenlik hizmetleri,

  • Otopark hizmetleri,

  • Çocukların kullanımı için özel tasarlanan oyun alanları,

  • Spor alanları,

  • Yeşil alanlar,

  • Peyzaj alanları yer alıyor.