EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gold Residence Kundu'da kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor

E.K.Ş. Ekşioğlu Holding tarafından Antalya Muratpaşa'da yükselen Gold Residence Kundu projesinde daire fiyatları 220 bin TL ile 350 bin TL arasında değişiyor.

Son dönemde değeri hızla artan Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde 10 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Gold Residence Kundu projesinde toplam 192 daireye yer veriliyor. Büyüklükleri 58 metrekare ile 116 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde dairelerin bulunduğu projede teslimlerin Aralık 2017'de başlaması planlanıyor.

Daire fiyatlarının 220 bin TL ile 350 bin TL arasında değiştiği Gold Residence Kundu projesinde metrekare birim fiyatları ise 3 bin 750 TL ortalamasında. Satış ve pazarlama faaliyetlerinin Re/Max Neo tarafından yürütüldüğü projeden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme planları sunuluyor.

Tamamlandığında yüzde 25 oranında prim yapması beklenen Gold Residence Kundu projesi alışveriş merkezlerine, toplu taşıma duraklarına, Antalya Havaalanı'na ve sahile oldukça yakın bir lokasyonda yükseliyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve güneşlenme terası mevcut.