EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gölbahçe Evleri’nde 120 ay yüzde 0,45 faiz fırsatı

Sur Yapı tarafından İstanbul Sultanbeyli’de inşa edilen Gölbahçe Evleri’nde 120 ay yüzde 0,45 faiz imkanı sunuluyor.

İstanbul Sultanbeyli’de Sur Yapı güvencesiyle 21 bin metrekare alan üzerinde yükselen Gölbahçe Evleri, 150 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirildi. 6 bloktan oluşan projede toplam 227 daire yer alıyor.

Gölbahçe Evleri projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Proje kapsamındaki dairelerin büyüklükleri 133 metrekare ile 283 arasında değişiyor.

21 bin metrekare alanda yükselen Gölbahçe Evleri’nde kapalı otopark, sauna, fitness, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor. İstanbul Sultanbeyli'de konumlanan Gölbahçe projesinde peşin ödemelerde indirim imkanı sunuluyor.

Gölbahçe Evleri projesinde 3+1 daireler indirimli olarak 688 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Projedeki dairelerin Eylül 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

Gölbahçe Evleri projesi, Sur Yapı’nın başlattığı Süper Star Aynen Öyle Kampanyası dahilinde bulunuyor. Buna göre projede 60 ay sıfır faizle, 120 ay 0,45 faizle ödeme kolaylığı sağlanıyor.

3. Köprü Paşaköy gişeleri ve TEM otoyoluna oldukça yakın bir lokasyonda bulunan Gölbahçe Evleri, Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafede inşa ediliyor.