EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Göl Panorama Evleri'nin ticari alanları satışa çıkıyor

İstanbul'un her geçen gün değerlenen bölgelerinden biri olan Bahçeşehir'de yükselen Göl Panorama Evleri'ndeki dükkanların satışlarına başlanıyor.

Be-Ma İnşaat tarafından TOKİ ve Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Göl Panorama Evleri'nde yer alan 40 ticari ünite satışa çıkarılıyor. Tamamlandığında yaklaşık 4 bin 300 kişiye ev sahipliği yapacak Göl Panorama Evleri'ndeki dükkanların ihalesi 16 Nisan 2016 günü saat 14.00'te Göl Panorama Evleri'nin satış ofisinde gerçekleştiriliyor.

Ön talep toplama çalışmalarına başlanan projede büyüklükleri 52 metrekare ile 2 bin 890 metrekare arasında değişiklik gösteren dükkan ve depolu dükkanlar bulunuyor. Satışa çıkarılan dükkanların fiyatları ise 560 bin TL'den 12 milyon 30 bin liraya kadar yükseliyor.

Lokasyonu sebebiyle yatırımcının gözdesi haline gelen Göl Panorama Evleri, Bahçeşehir'de yükseliyor. Aralık 2016'da teslim edilmesi planlanan projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. Göl Panorama Evleri; TEM Otoyolu'nun yanı başında, E5'e 5 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 13 kilometre, 3. Havalimanı'na 30 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne 40 kilometre mesafede bulunuyor.