EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Göl manzaralı Lake City’de 229 bin TL’ye 2+1 daire

Bursa Nilüfer’de inşa edilen Lake City projesi; 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinden oluşuyor. 229 bin TL’den başlayan ve göl manzarasına sahip projede teslim tarihi Haziran 2019.

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde 16 İnşaat tarafından hayata geçirilen Lake City projesi, 5 bin 600 metrekare üzerinde yükseliyor. 8 blokta toplam 88 konuttan meydana gelen Lake City projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri bulunuyor.

LAKE CITY DAİRE FİYATLARI

Her blokta 11 konutun yer aldığı Lake City projesinde daireler 119 metrekare ile 222 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı. Projede yer alan dairelerin fiyatları 229 bin TL’den başlıyor.

2+1 daireler 229 bin TL’den

3+1 daireler 249 bin TL’den

4+1 daireler 499 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Lake City projesinde peşin alınlarda yüzde 10 indirim fırsatı yer alıyor.

Lake City projesinde daire teslimlerinin Haziran 2019’da yapılması planlanıyor. Projenin tamamlanmasının ardından alıcılarına yüzde 30 oranında prim kazandırması öngörülüyor.

GÖL MANZARASINA BAKAN PROJE

Nilüfer’de Akçalar bölgesinde yükselen Lake City projesinde konutlar göl manzarasına hakim konumda inşa ediliyor.

Lake City projesi sosyal olanaklarıyla da zengin bir proje olarak inşa ediliyor. 168 metrekare büyüklüğünde yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru ve bisiklet yolları projede yer alan sosyal olanaklar arasında.

YÜKSEK YAŞAM STANDARDI SUNULUYOR

Kapalı site konsepti ile güvenli bir yaşam veren Lake City projesi, birinci sınıf işçilik ve malzeme kalitesi ile inşa ediliyor. Sakinlerine yüksek yaşam standardı sunan Lake City projesinde blokların dışları kompozit kaplama ile dizayn ediliyor.

3 bin 200 metrekare büyüklüğünde kapalı otoparkın bulunacağı Lake City projesinde konut sakinleri araçlarını sorunsuz ve rahat şekilde park edebilecekler.