EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Göksu Bağ Konakları'nda fiyatlar 340 bin TL'den başlıyor

GKS Yapı'nın Bağcılar'da hayata geçirdiği Göksu Bağ Konakları projesinden banka kredisiyle kolayca ev sahibi olmak mümkün. Projede fiyatlar 340 bin TL'den başlıyor.

Markalı konut projeleri ve ulaşım yatırımlarının artmasıyla İstanbul'un değerlenen lokasyonları arasına giren Bağcılar'da 2 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Göksu Bağ Konakları projesinde toplam 76 daireye yer veriliyor. İki bloktan meydana gelen projede; alanları 85 metrekare ile 119 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor.

Banka kredisi kullanarak konut sahibi olunabilen Göksu Bağ Konakları projesinde 2+1 daireler 340 bin TL ile 425 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 470 bin TL ile 525 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Tamamlandığında en küçük dairenin minimum bin 500 TL'den kiraya verilebileceği öngörülen Göksu Bağ Konakları projesinde aile odaklı bir yaşam vadediyor.

Metroya olan yakınlığıyla Atatürk Havalimanı ve otogara kolay ulaşım imkanı sunan Göksu Bağ Konakları projesi Bağcılar'ın en büyük yürüyüş yolunun başında, Halk Eğitim Merkezi ile kültür merkezlerinin tam ortasında konumlandırılıyor. Eğitim ve sağlık merkezlerinin yanı sıra ibadethane, AVM ve eğlence alanlarına da erişim kolaylığı sunan projede; çocuk oyun alanları, dinlenme alanları ve kapalı otopark bulunuyor.