EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gökçadır Nüans Bursa’nın popüler lokasyonu Nilüfer’de yükseliyor

Gökçadır inşaat tarafından Bursa’nın popüler lokasyonu Nilüfer’de sektöre kazandırılan Gökçadır Nüans projesinde 12 aya kadar vade imkânı sunuluyor.

Bursa’nın son zamanlarda markalı konut projeleri ile ivme kazanan ilçelerinden Nilüfer’de yaşama kazandırılan Gökçadır İnşaat imzalı Gökçadır Nüans konut projesinde toplam 15 adet daireye yer veriliyor.

BÜYÜKLÜKLERİ 143-148 METREKARE ARALIĞINDA DEĞİŞEN 3+1 KONUT SEÇENEKLERİ SUNULUYOR

Anahtar teslimlerinin Nisan 2019 tarihinde yapılması hedeflenen Gökçadır Nüans konut projesinde yer verilen 3+1 kat planındaki daire seçeneklerinin büyüklükleri ise 143 metrekareden başlangıç gösterip 148 metrekareye kadar yükselebiliyor.

KONUT TESLİMLERİ NİSAN 2019 TARİHİNDE YAPILACAK!

2 blok şeklinde dizayn edilen Gökçadır Nüans projesinde yer alan dairelerin tamamı 3+1 kat planında dizayn ediliyor. Nisan 2019 tarihinde teslim edilmesi hedeflenen Gökçadır Nüans projesinde yer verilen dairelerin fiyat listesi henüz belli olmadı. Projeye dair tüm detayların önünüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

Gökçadır Nüans projesi hakkında merak edilen tüm detayları açıklanır açıklanmaz Konut Haberi sitemizden öğrenebilirsiniz.

MAGAZİN OUTLET ALIŞVERİŞ MERKEZİNE YAKIN KONUMDA YÜKSELİYOR

Gökçadır İnşaat tarafından Bursa’nın Nilüfer ilçesinde sektöre kazandırılan Gökçadır Nüans projesi Magazin Outlet'e yakın konumu ile dikkat çekiyor.

GÖKÇADIR NÜANS SOSYAL OLANAKLAR

Estetik mimarinin güzel bir örneği olarak Nilüfer ilçesinde yükselecek olan Gökçadır İnşaat Gökçadır Nüans projesinin sosyal olanakları arasında, kapalı Otopark hizmetleri, güvenlik hizmetleri ve yeşil peyzaj alanları yer alıyor.