EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gloria Manzara Evleri'nde konutlar 45 bin eurodan başlıyor

Türkiye'nin tatil ve turizm cennetlerinden Muğla'nın Bodrum ilçesinin merkezinde inşa edilen Gloria Manzara Evleri'nde 2+1 daireler 45 bin eurodan start veriyor.

Ankara Müteahhitlik kalitesi ve güvencesiyle Muğla'nın Bodrum ilçesinin merkezinde sektöre kazandırılan Gloria Manzara Evleri projesinde daire fiyatları 45 in eurodan start veriyor. Güncel kura göre yaklaşık 350 bin TL değerinde olan daire seçeneklerindeki lüks ve donanımlı yapı dikkat çekmeyi başarıyor.

Türkiye'nin tatil ve turizm cennetlerinden Bodrum'un merkezinde yaşama kazandırılan Ankara Müteahhitlik projesi Gloria Manzara Evleri projesi Mumcular beldesinde inşa ediliyor. Gloria Manzara Evleri projesinde 3 katlı 2 yatay blok yer alıyor. Az katlı ve modern mimarisi ile şık ve estetik bir yaşam deneyimi sunan Gloria Manzara Evleri konut projesinde daire fiyatları 45 bin eurodan start veriyor.

DAİRE PLANLARI VE DAİRE FİYATLARI

Gloria Manzara Evleri Bodrum projesinde tüketiciye 2+1 ve 3+1 kat planlarında dizayn edilen daire seçeneklerine yer veriliyor. Toplam 24 adet daire seçeneğine yer verilen Gloria Manzara Evleri konut projesinde yer alan 2+1 kat planında dizayn edilen dairelerin fiyatları 45 bin eurodan 3+1 dairelerin fiyatları ise 50 bin eurodan start veriyor.

GLORİA MANZARA EVLERİ SOSYAL OLANAKLAR

Bankalardan kredi kullanılarak konut satın alımlarına uygun olan Gloria Manzara Evleri Bodrum konut projesindeki sosyal olanaklar arasında ise;

  • Yeşil alanlar

  • Peyzajlı alanlar

  • Kamelyalar

  • Çocuk oyun alanları

  • Çocuklatr için park

  • Açık otopark

  • Üçlü ankastre mutfak yer alıyor.