EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

"Gayrimenkule yatırım yapmak için en uygun zaman"

Agency Gayrimenkul’ün kurucularından Yasin Tatlıdil, “Gayrimenkul sahibi olmak hem insanı güvende hissettiriyor hem de karlı bir yatırım fırsatı sunuyor” dedi.

Gayrimenkul sektöründe hareketli bir süreç yaşandığını söyleyen Agency Gayrimenkul’ün kurucu ortaklarından Yasin Tatlıdil, konut sahibi olmak isteyen yatırımcılara yol gösterdi. Tatlıdil, “Türkiye’de özellikle geçtiğimiz yıl çok önemli projeler hayata geçirildi. Aynı zamanda geri sayımda olan projeler de var. Özellikle yabancı yatırımcılar ülkemizdeki bu projeleri yakından takip ediyor ve son dönemde yatırıma yönelmiş durumda” dedi.

"Gayrimenkulün uzun dönemde ne kadar kâr yaptığı ortada"

Yatırım yapmak isteyenler için gayrimenkul sektörünü öneren Tatlıdil, “Gayrimenkul sahibi olmak hem insanı güvende hissettiriyor hem de karlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Döviz ve altına da yatırım yapanlar var ancak gayrimenkulün uzun dönemde ne kadar kâr yaptığı ortada. Bugün piyasayı da incelediğimizde gerek dövizin durumu gerekse emlak piyasasının bulunduğu noktada gayrimenkul yatırımı için doğru zaman olduğunu söyleyebiliriz. Piyasa şu anda bizi yatırıma yönlendiriyor” ifadesini kullandı.

"Mevcut ortamda yatırımcıların zarar etmesi söz konusu değil"

Misafirlerine konfor ve rahatlık sunan yeni evleri Türk insanının çok beğendiğini belirten Tatlıdil, “Ev satın almak isteyenler zaman kaybetmeden harekete geçmeli diye düşünüyorum. Yeni projelerdeki evler, rahatlık ile konforla birlikte yatırımın geri dönüşünü de sağlıyor. Yatırımcıların mevcut ortamda zarar etmesi söz konusu değil” diye konuştu.