EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gayrimenkul sektörü 10 Mayıs'ta bir araya geliyor

Türk gayrimenkul sektörünün temsilcileri bu yıl 15. kez düzenlenecek olan GYODER Gayrimenkul Zirvesi'nde toplanıyor.

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) tarafından bu yıl 15.'si düzenlenecek olan Gayrimenkul Zirvesi'nin teması "İşimiz MeTRekare" olacak. Türk gayrimenkul sektörünün nabzını tutan zirve 10 Mayıs 2016 tarihinde Raffles Hotel İstanbul’da düzenlenecek.

Sektörün uzman isimlerini aynı çatı altında toplayacak olan zirvede bu yıl da katılımcılara bilgi yüklü, geniş perspektifli ve keyifli bir program sunuluyor. Sektörü yakından ilgilendiren konu başlıkları, çarpıcı konuklarıyla "Yabancı Yatırımcılar Gözüyle Türkiye’de Gayrimenkul Sektörü", "Gayrimenkulde Yeni Finansman Modeli: Gayrimenkul Yatırım Fonu", "Metrekare ve Yeni Jenerasyon İlişkisi", "Rakamlar Bize Ne Söylüyor?", "Metrekarenin Evrimi ve Yönetimi" gibi sektöre ilişkin birçok konu başlığını zirveye taşıyacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın açılış konuşmasıyla başlayacak GYODER 15. Gayrimenkul Zirvesi’nin, öğleden sonraki açılışını ise İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Topbaş gerçekleştirecek.