EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gayda Solo’da 675 bin TL’den başlayan konut fiyatları

İzmir Çiğli’de hayata geçirilen Gayda Solo’da konut fiyatları 675 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise Ağustos 2019’da gerçekleşecek.

Gayda İnşaat tarafından hayata geçirilen Gayda Solo projesi, İzmir Çiğli’de yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin Ağustos 2019’da yapılacağı Gayda Solo’da fiyatlar 675 bin TL’den başlıyor.

35 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

2 bin 212 metrekare üzerinde yükselen Gayda Solo; 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 35 adet konuttan meydana geliyor. Gayda Solo’da yer alan daireler 113 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

GAYDA SOLO FİYAT LİSTESİ (HAZİRAN 2019)

2+1 daireler 675 bin TL’den,

3+1 daireler 816 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Gayda Solo’daki dairelerin Ağustos 2019’da yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

AKILLI EV SİSTEMLERİYLE DONATILDI

Tek bloktan meydana gelen Gayda Solo projesi, butik konseptte tasarlandı. Akıllı ev sistemiyle donatılan Gayda Solo; Kent Hastanesi, Can Hastanesi, Ekol Hastanesi, Çiğli Bölge Hastanesi gibi sağlık merkezleri, İzmir Türk Koleji, Doğa Koleji, Ekin Koleji, Katip Çelebi Üniversitesi gibi eğitim kurumları, Mavibahçe AVM, Egepark AVM, Kipa AVM gibi alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın mesafede yükseliyor. Gayda Solo’ya İZBAN İstasyonu, tramvay, dolmuş ve Eshot ile kolay bir ulaşım da sağlanabiliyor.