EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gardenya Konakları'nda fiyatlar 315 bin TL'den başlıyor

Yelkent Yapı'nın Kocaeli Başiskele'de geliştirdiği Gardenya Konakları'nda sınırlı sayıda daire sahiplerini arıyor.

Son dönemde Kocaeli'nin en değelri yatırım alanları arasına giren Başiskele'de 5 bin 200 metrelarelik arazi üzerinde inşa edilen Gardenya Konakları projesinde toplam 57 daire yer alıyor. Alanları 168 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiklik gösteren 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin bulunduğu butik projede teslimlerin Temmuz 2018'de başlayacağı öngörülüyor.

Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen projede 3+1 daireler 35 bin TL ile 350 bin TL arasında, 4+1 daireler 362 bin TL ile 400 TL arasında değişiklik göstere fiyatlarla satışa sunuluyor. Az katlı mimarisiyle dikkat çeken Gardenya Konakları projesi yatırımcılarına tatil köyü konforunda bir yaşam vadediyor.

Tamamlandığında en az yüzde 50 oranında prim yapacağı öngörülen Gardenya Konakları projesinde en küçük dairenin minimum 1.500 TL'den kiraya verilebileceği tahmin ediliyor. Müstakil bahçeleri ve geniş balkonlarıyla ferah bir yaşam sunan Gardenya Konakları projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.gardenyakonaklari.com adresinden ya da 444 86 95 numaralı telefondan erişilebiliyor.