EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Garden Life Evleri'nde 250 bin TL'ye 3+1 daire satın alma fırsatı!

Balıkesir Edremit ilçesinde yer alan Kadıköy mevkiinde sektöre kazandırılan Garden İnşaat imzalı projede daire fiyatları 250 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Gayrimenkul sektörünün nitelikli isimlerinden Garden İnşaat kalitesiyle Balıkesir’in Edremit ilçesinde hayata kazandırılan Garden Life Evleri projesinde 6 ve 7 katlı olmak üzere toplam 2 blok yer alıyor.

2 blok şeklinde yükselen projede konut alıcılarına 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında daire seçenekleri sunuluyor. Garden İnşaat Garden Life projesinde yer alan dairelerin 1 adet i1+1 kat planında, 11 adeti 2+1 kat planında ve son olarak 48 adeti de 3+1 kat planında tasarlandı.

Toplamda 60 adet daireye yer verilen proje az katlı modern ve güvenli mimarisi ile dikkat çekiyor. Balıkesir’in en gözde ilçeleri arasında gösterilen Edremit’te yer alan Kadıköy bölgesinde yaşama kazandırılan projede biri 6 biri 7 katlı olmak üzere 2 blok bulunuyor. 2 Blokta toplam 60 adet konuta yer veriliyor.

Karma konseptte yaşama kazandırılan Garden İnşaat imzalı projede konutların yanı sıra 2 adet de dükkâna yer veriliyor.

Konut kredisi kullanılarak konut alımlarına uygun olan Garden İnşaat Garden Life Evleri projesinde 3+1 kat planındaki dairelerin brüt büyüklüğü 150 metrekare net büyüklüğü ise 128 metrekare olan dairelerin fiyatları 250 bin TL’den start veriyor.

Banka kredisi ile taksitlendirilerek konut alımlarına müsait olan projede güncel fiyat listesine göre 3+1 kat planındaki dairelerin fiyatları 250 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Akıllı ev sistemleri ile dizayn edilen nitelikli konut projesinde her daireye standart özellik olarak üçlü ankastre mutfak seti sunuluyor.

Garden İnşaat tarafından Balıkesir’in Edremit ilçesinde yaşama geçirilen Garden Life Evleri projesinde yer alan sosyal olanaklar ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Peyzaj alanları

  • Ortak kullanım alanları

  • Yeşil alanlar

  • Dinlenme alanları

  • Kamelyalar

  • Akıllı ev sistemleri

  • Kapalı otopark hizmetleri

  • Çocuklar için tasarlanan oyun parkı ve oyun alanları