EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Garden 69 Zeytinburnu'nda son daireler sahiplerini bekliyor

Bayburtlu İnşaat'ın Zeytinburnu'nda hayata geçirdiği Garden 69 Zeytinburnu projesinde saire fiyatları 480 bin TL ile 755 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

"Garden" markasıyla İstanbul'un çeşitlli bölgelerinde konut projeleri hayata geçiren Bayburtlu İnşaat'ın İstanbul'un en hızlı prim yapan bölgelerinden Zeytinburnu'nda konumlandırdığı Garden 69 Zeytinburnu projesinde inşaat çalışmaları ve satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Toplamda 45 konutun yer aldığı Garden 69 Zeytinburnu bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Teslimlerine Ağustos 2017'de başlanması beklenen projede alanları 84 metrekare ile 159 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor. Kişiye özel ödeme koşullarıyla kolayca daire sahibi olunabilen projede 2+1 daireler 480 bin TL ile 635 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 650 bin TL ile 755 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Tek bloktan meydana gelen Garden 69 Zeytinburnu projesinde konutların yanı sıra dükkanlar da yer alıyor. Fox TV binasının hemen arkasında yükselen projeden sahile birkaç dakika içinde ulaşılabiliyor. Projede yer alan her daireye bir kapalı otopark tahsis ediliyor.