EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gamador Koru Evleri'nde teslimlere Aralık 2018'de başlanacak

Gamador İnşaat imzasıyla Ankara Keçiören'de yükselen Gamador Koru Evleri projesi lokasyonuyla yatırımcıların ilgisini çekiyor. Projede fiyatlar 590 bin TL'den başlıyor.

Klasik ve modern çizgilerin buluştuğu modern yapısıyla dikkat çeken Gamador Koru Evleri projesi Ankara Keçiören'de Yozgat Bulvarı üzerinde yükseliyor. Toplamda 103 daireye yer verilen projede dairelerin hepsi Kartaltepe manzarasına sahip. 10 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Gamador Koru Evleri'nde alanları 210 metrekare olan 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede daire fiyatları 590 bin TL'den başlıyor. Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen proje Etlik Forum AVM'ye 2 dakika, Ostim Sanayi Bölgesi'ne 15 dakika, Antares AVM'ye 13 dakika, Etlik Merkez'e 10 dakika mesafede yer alıyor. Koru Evleri, 1 milyon metrekareden daha büyük bir arazi üzerine kurulan Kent Ormanı'na da komşu konumda.

Her dairede çamaşır odası, depo, evebeyn banyosu, giyinme odası ve balkonların yer aldığı Gamador Koru Evleri'nin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, tenis kortu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve fitness merkezi bulunuyor.