EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Galavia Suadiye Sitesi’nde 980 bin TL’ye hemen teslim konutlar

İstanbul Kadıköy’de yükselen Galavia Suadiye Sitesi’nde konut fiyatları 980 bin TL’den başlıyor. 2+1 ve 3+1 tiplerinin yer aldığı projede teslimler hemen yapılıyor.

KG İnşaat tarafından hayata geçirilen Galavia Suadiye Sitesi, İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy’de yaşama kazandırılıyor. Konut fiyatlarının 980 bin TL’den başladığı Galavia Suadiye Sitesi’nde 2+1 ve 3+1 seçenekleri yer alıyor.

134 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Galavia Suadiye Sitesi; 5 bin metrekare üzerinde 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 134 adet konuttan meydana geliyor. Galavia Suadiye Sitesi’ndeki konutlar 105 metrekare ile 125 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor. Projedeki 2+1’ler 105 metrekare, 3+1’ler ise 125 metrekare büyüklükte tasarlandı.

GALAVİA SUADİYE SİTESİ FİYAT LİSTESİ (EKİM 2018)

2+1 konutlar 980 bin TL’den,

3+1 konutlar 1 milyon 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Galavia Suadiye Sitesi’ndeki konutların yeni sahiplerine teslimleri hemen gerçekleşiyor.

ADALAR VE DENİZ MANZARASIYLA ÖNE ÇIKIYOR

3 bloktan meydana gelen Galavia Suadiye Sitesi’nde 3 bin metrekare yeşil alanlara ayrıldı. Galavia Suadiye Sitesi’ndeki konut sakinlerine açık yüzme havuzu, spor salonu, yürüyüş yolu, çocuk oyun alanları ve peyzaj alanları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

Bağdat Caddesi’ne yakınlığıyla öne çıkan Galavia Suadiye Sitesi’nde yer alacak olanlara Adalar ve deniz manzarası sunuluyor. Galavia Suadiye Sitesi’ndeki daireler ise ebeveyn banyolu ve üçlü ankastre seti içinde olarak yeni sahiplerine teslim ediliyor.

Yaşamın başladığı Galavia Suadiye Sitesi’nde sunulan olanaklar şöyle:

  1. Açık yüzme havuzu
  2. Fitness salonu
  3. Deniz manzarası
  4. Adalar manzarası
  5. Çocuk oyun alanları
  6. Yürüyüş parkuru
  7. Yeşil alan
  8. Otopark
  9. Güvenlik