EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

G Yoo Inspired by Starck’ta teslimlere başlandı

Mar Yapı'nın İstanbul'un hızla değerlenen bölgelerinden Güneşli'de konumlandırdığı G Yoo Inspired by Starck projesinde daireler sahiplerine teslim edilmeye başlandı.

Dünyaca ünlü Fransız tasarımcı Philippe Starck’ın imzasını taşıyan G Yoo Inspired by Starck projesinde daire teslimleri başladı. Büyüklüğü 61 metrekare ile 109 metrekare arasında değişen 311 rezidans ve ticari ünitelerden oluşan projenin az sayıda kalan rezidansların metrekare satış fiyatı 7 bin 500 TL’den başlıyor.

Projenin satışına başlandığı günden bu yana yatırımcısına yüzde 70 değer kazandırdığını vurgulayan Mar Yapı İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Robert Varon, 1+1 dairelerin neredeyse tamamının satıldığını ve G Yoo’nun Phillipe Starck’ın dünyadaki ilk ulaşılabilir projesi olduğunu söyledi. Varon, "Kasım 2014’te başladığımız G Yoo İnspired by Starck projesinde Temmuz ayı itibariyle teslimlere başladık. Rezidansların yüzde 81’i satılımış durumda ve satılan rezidansların yüzde 35’i yabancı yatarımcı tarafından satın alındı" dedi.

Sıra dışı satış ofisiyle de dikkat çekiyor

G Yoo Inspired by Starck satış ofisiyle de dikkat çekiyor. Toplam 1.650 metrekarelik alanın, 850 metrekare büyüklüğündeki satış ve teşhir bölümünde 1+1 daire tiplerinin birer örneği bulunurken, üçgen binanın sivri ucuna denk gelen “üçgen formatlı daire” de örnekleniyor. Her iki cepheden de güneş ışığı alabilen bu daireler, gün ışığından en çok yararlanan, aydınlık konutlar olarak öne çıkıyor. Ayrıca klasik otomobillerinde sergilendiği satış ofisi Philippe Starck tasarımları ve dokunuşlarıyla sanatsal bir mekanı anımsatıyor.