EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Fuzulev 'altın günü modeli' ile konut sahibi yapmaya devam ediyor

Fuzulev sürdürülebilir büyüme için Türkiye’nin dört bir yanında şubeleşme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Çalışmalarına start verdiği tarihten itibaren birinci hedefini sürdürülebilir büyüme olarak belirleyen Fuzulev yurdun dört bir yanındaki şubeleşme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

25 yıllık tecrübesi ile gayrimenkul ve konut sektöründe faaliyetlerine ara vermeden devam eden ve birçok vatandaşın konut satın almasını sağlayan Fuzulev ‘’Türkiye’de ev sahibi olmayan kimse kalmasın’’ hedefiyle faizsiz, kredisiz, vade farksız, altın gününe benzeyen ödeme modeli ile büyümeye ve yayılmaya devam ediyor.

Türkiye’nin her noktasında bir şube bulundurma ilkesiyle hareket eden Fuzulev, 48 farklı bölgede ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarla bir araya gelerek sektörde ses getirmeye devam ediyor.

Öncelikli olarak sabit gelirli ve dar gelir sınıfındaki aileleri konut sahibi yapmaya yönelik çalışmalarına devam eden Fuzulev kurduğu sistem ile faiz ya da vade farkı olmadan ihtiyaçları doğrultusunda vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor.

Fuzulev modeli ile konut satın almak isteyen vatandaşlar sisteme kayıt yaptırarak organizasyon ücretini ve ilk taksitini ödeyerek kampanyaya dahil olabiliyorlar. Tercihlere göre isteyen vatandaşlar ise peşinatlı sisteme dahil olabiliyor. Ya da peşinat miktarını artırarak teslim süresini öne çekebilecek Çekilişli Konut Edindirme Sistemi’nde ‘teslimattan sonra taksitlerin bir miktar artması ile borcunu erken kapatarak konut sahibi olabiliyorlar.

Sürdürülebilir büyüme hedefleri doğrultusundaki çalışmaların bölgelerde kalkınmayı da sağladığını ifade eden Fuzulev Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal,

“Ülke ekonomisinin yüksek ve istikrarlı büyüme hedefine de katkı sağlıyoruz”

“Fuzulev olarak bugüne kadar binlerce insanın ev hayalini gerçeğe dönüştürdük. Verdiğimiz hizmet ve gerçekleştirdiğimiz satışlar ile gayrimenkul sektörüne de katkı sağlıyoruz. İnsanlar ev sahibi yaparken aynı zamanda ülke ekonomisinin yüksek ve istikrarlı büyüme hedefine de katkı sağlamış oluyoruz.

“Çalışmalarımızı sürdürülebilir kalarak çalışmalarımıza devam edeceğiz”

Faaliyet gösterdiğimiz her bölgede halkın yoğun ilgisiyle karşılaşıyoruz. Bu ilgi yaptığımız işte doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir. İnsanlara bu güveni verdiğimizi bilmek bizi gururlandırıyor. Çalışmalarımızı sürdürülebilir kılarak halkımıza en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz’’ dedi.