EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Fuzul TEM Avrasya Konutları'nda satışlar 28 Nisan’da başlıyor

Fuzul Yapı'nın Gaziosmanpaşa'da TOKİ arsası üzerinde hayata geçireceği Fuzul TEM Avrasya Konutları’nda satışlar 28 Nisan’da başlıyor.

Gaziosmanpaşa'da TOKİ arsası üzerinde yükselen TEM Avrasya Konutları’nda satışlar 28 Nisan 2017’de başlayacak. 17 ve 18 katlı 6 bloktan oluşan projenin ön talep süreci devam ediyor. 18 bin 621 metrekare alan üzerine inşa edilen Fuzul TEM Avrasya Konutları, Atatürk Havalimanı’na 25 kilometre, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 350 metre mesafede konumlanıyor.

Çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, otopark, spor alanları gibi pek çok sosyal donatının bir arada bulunduğu Fuzul Yapı TEM Avrasya Konutları, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve 3. Köprü bağlantı yoluna yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Aralık 2019’da teslim edilecek

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiği Gaziosmanpaşa bölgesinde, yeni projelerin sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Gaziosmanpaşa’nın en önemli yatırımlarından birisi olan TEM Avrasya Konutları, Avrupa Konutları TEM projesinin hemen yanı başında inşa edilecek. Fuzul Yapı TEM Avrasya Konutları’nın teslim tarihi ise Aralık 2019 olarak açıklandı.