EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Freegarden Polonezköy fiyat listesi

He Gayrimenkul tarafından İstanbul’da hayata geçirilen Freegarden Polonezköy projesinde fiyatlar 2 bin 500 bin TL’den başlıyor.

He Gayrimenkul imzasıyla İstanbul’da konumlandırılan Freegarden Polonezköy projesi toplam 22 villadan meydana geliyor. 9 bin 300 metrekare alan üzerinde yükselen projede konutların tamamı 290 metrekare 4+1 dairelerden oluşuyor.

İkiz ve üçüz villa şeklinde dizayn edilen Freegarden Polonezköy’de villalar natamam şekilde teslim ediliyor. Projede oda sayısını ev sahipleri belirleyecek.

Freegarden Polonezköy fiyat listesi

Freegarden Polonezköy’de konut fiyatları 2 milyon 500 bin TL’den başlayarak 2 milyon 700 bin TL’ye kadar artış gösteriyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede teslimlerin Ekim 2017’de yapılması öngörülüyor.

Mürekkep Tasarım Atölyesi tarafından tasarlanan Freegarden Polonezköy projesinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, 7/24 güvenlik hizmeti, otopark, çocuk oyun alanları ve yeşil alan gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor. Freegarden Polonezköy projesi ulaşım açısından Kavacık’a oldukça yakın bir lokasyonda kuruluyor.