EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Frame Suites'te kampanyadan yararlanmak için son günler

VİTEM Group tarafından Bodrum'da yükselen Frame Suites projesinde euro kuru 3 TL'ye sabitlendi. Kampanya, Kasım ayı sonuna kadar geçerli olacak.

Türkiye'nin en değerli tatil bölgelerindne biri olan Bodrum'da 10 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Frame Suites projesinde toplam 60 daireye yer veriliyor. Daire büyüklüklerinin 85 metrekare ile 170 metrekare arasında değiştiği projede 2+1, 3+1 ve 3+1 dubleks tipinde daireler bulunuyor. 16 bloktan oluşan Frame Suites'in 2 bin 500 metrekarelik kısmı sosyal donatı alanlarına ayrıldı. Son 21 dairenin satışlarına devam edilen projede açık ve kapalı havuzlar, özel plaj, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, restoran ve kapalı otopark mevcut.

Daire fiyatları 399 bin eurodan başlıyor

Kasım 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Frame Suites'te Kasım ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, euro kuru 3 TL'den baz alınarak dövizeki dalgalanmadan zarar görmeden projeden konut sahibi olunabiliyor. Peşin ödemelerde çeşitli indirim ve kişiye özel ödeme planlarının da sunulduğu projede konut fiyatları 399 bin euro ile 1 milyon 500 bin euro arasında değişiklik gösteriyor.