EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Fortis İstanbul’da cadde dükkanları ve home ofisler satışa çıkıyor

İstanbul’un merkezi lokasyonlarından Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılan Fortis İstanbul’daki cadde dükkanları ve home ofislerin satışı için geri sayım başladı

Fortis İstanbul projesinde yer alan cadde dükkanları ve home ofisler 6 Mart 2018 tarihinde satışa sunulacak. Satışlar için geri sayımın başladığı Fortis İstanbul projesi şehrin en merkezi lokasyonlarından biri olan Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alıyor.

Fortis İstanbul projesi içinde yer alan cadde dükkanları ve home ofisler 6 Mart Salı günü yapılacak olan açık artırma ile sahiplerine teslim edilecek. Saat 14.00’de gerçekleştirilmesi planlanan açık artırma Eskidji’nin Yenibosna’da yer alan merkez binasında yapılacak.

Gerçekleştirilecek olan açık artırma sonrasında projede yer alan cadde dükkanları ve home ofislerin yeni sahipleri belli olacak.

Fortis İstanbul projesi İstanbul en merkezi lokasyonlarından birinde yer alıyor. Yüksek kazanç vaat eden projede 61 adet home ofise ve 9 adet de cadde dükkanına yer verildi.

Fortis İstanbul’da yer alan satışa çıkarılacak cadde dükkanları ve home ofisler yatırımcısına kısa sürede yüksek prim vaat ediyor. Metrekare bazında 6 bin 900 TL’den başlayan cadde dükkanlarının yanı sıra açık artırmaya sunulacak home ofislerin fiyatları ise 239 bin TL’den start alıyor.

Açık artırmada teklifler peşin alınacak. Projede satışa çıkarılan bağımsız olan birimlere peşin ödeme yapılması gerekecek. Ancak tercih edilirse şirket tarafından bir alternatif ödeme imkânı daha sunuluyor. Eğer ki tüketici tercih ederse yüzde 25 peşin ödeme yaparak geri kalan bedeli 36 ay eşit taksitle tahsil edebilecek.

Hemen teslim avantajıyla dikkat çeken Fortis İstanbul projesi 69 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Proje 192 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçiriyor. 20 katlı 3 blok şeklinde tasarlanan proje bünyesinde 705 adet konuta ve 21 adet de cadde dükkanına yer verildi.

İstanbul Avrupa Yakası’nın en merkezi lokasyonlarından biri olan Basın Ekspres Yolu üzerinde sektöre kazandırılan Fortis İstanbul projesinde yer alan cadde dükkanları ve home ofisler 6 Mart Salı saat 14.00’da Eskidji’nin Yenibosna’da yer alan merkez binasında açık artırma yöntemiyle satışa sunulacak.